valu käes 03.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere,juba 3kuud valutab mul vasak käsi ,alates õlast kuni küünarnukini eriti,valu on kohe põletav ja kätt ei saa ka normaalselt tõsta ,rohkem valutab kui heites magama ja käsi on rahulikult kõrval,määrisin Fastum geeliga ,algul nagu näis et aitaski ,kuid lõpp kokkuvõtes oli ikka valu tagasi,nüüd võtan valuvaigisteid ,,natukeseks aitab, siis jälle sama lugu,praegu on käsi kohe kange,kuigi näiteks kui teise käega haiget pigistada ,siis valus ei ole,teinekord jälle on isegi õlg valus, võib -olla ka see veel et 20 veeb.2008 oli mul põlve operatsioon vasakul põlvel ja siiamaani ei saa veel ilusti käia, kasutan käimisel keppi paremas käes ,aga kõik poest toomised on olnud raskus vasaku käega ,kuna paremas pean ju keppi kasutama,palun teilt mingit infoabi mida teha, ettetänades 58 aastane Aili Tallinnast.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ravi kirja teel määrata ei saa. Tuleb minna arsti vastuvõtule. Alustage perearstist.

Dr. Ain Pajos