kuklavalu ja pearinglus 28.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 65 aastane.
Viimasel ajal on mul kukla piirkonnas valud suurenenud .Sellega on kaasnenud tasakaaluhäired.Alla ja üles vaadates kipub tasakaal kaduma.Magama minnes ei saa hästi paremale küljele keerata , jälle pilt läinud.
Tulin Hiina reisilt, arvasin, et läheb üle, kuid ei.
Võtan vererõhu rohtu Nebilet ja CO Renitec.
Mida teha, et säilitada elu kvaliteeti?
Tänan!
Lugupidamisega
Mai

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kasuks võib tulla pidev hommikune treening enne liikumahakkamist (peapöörded, õlaringid). Tõenäoliselt on vajalikud ka ravimid mida määrab neuroloog peale läbivaatust.

Dr. Ain Pajos