krambid jalas 15.02.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Minu abikaasal oli eelmise aasta jooksul kaks insulti.Esimene möödus ilma jälgi jätmata aga teine oli raske kujulisem ja tekkis vasaku poole halvatus.Nüüd on käinud taastusravil(ravivõimlemine vees+massaaz+ravivõimlemine).Liikumine on enamvähem taastunud,aga on tekkinud haigesse jalga krambid,mis on küllalt valusad.Kas selle vastu on ka mingi ravim.Massöör soovitas preparaati magneesiumiga,aga see küll ei ole tulemusi andnud.Abikaasa on diabeetik.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiks proovida ravimit nimega diasepaam mis rahustab, soodustab und ja toimib krambivastaselt.

Dr. Ain Pajos