Tugevad valud mõlemas reis sisekülgedel valu tugev krambid ei tundu nagu pindmine kramp valu sügavamal lihased pinges suurte valudega komberdan umbes 15 min jääb vähemaks pärast lihased valusad. 19.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tugevad krambid tõmbusid reite sisekülgedel uinumise öösel ärkan tunnetan ette kui algab algul üks jalg ja siis teine jalg huvitav et valu kr. Mõlemas jalas sama koht.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Jalakrampide põhjuseid on palju. Tuleks alustada veremineraalide analüüsidest (perearst).

Dr. Ai Pajos
Neurodiagnostika