valu rinnus 25.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 20 aastane neiu, pikkus 172cm ja kaal 48kg. Esinevad juba pikemat aega valud rinnus (2-3 kuud). Kukkunud pole kuhugi ega muul viisil põrutanud. Käisin perearsti juures ja said tehtud vereproovid, ekg, kopsuröntgen, koormustest ja südameultraheli. Need olid korras, koormust palju ei talu, kuid muud ei leitud. Paariks nädalaks valude sagedus vähenes, kuid viimasel ajal on jälle sama seis. Kuhu peaksin seekord pöörduma ja milles need valud seisneda võivad ?
Ette tänades..

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu rinnus võib olla seoses roietevahelise närvi ärritusega. Soovitan neuroloogi vastuvõttu.
Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos