rinnus valu ,kõndida ei jaksa õhupuudus ja siis tekib valu rindu 31.01.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Sügisest peale on väsimus ja jõuetus ei jaksa väikesest tõusustki üles minna kohe on hing paelaga kaelas ja siis hakkab rinnus pitsitama ja pean õhku ahmima.tekivad valuhood rinnus .Ekg korras emos tehti ,vereanalüüsid korras.Ma ei tea kohe kelle poole nüüd minna,mida ette võtta.Ei jaksa kohe midagi teha.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt siiski kardioloogiline probleem. Kuidas püsib vererõhk. Kui kõrgem küsige perearstilt suunamist kardioloogile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika