seljavalu vastu hommikut 13.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 35 a. naine.Mida peksin uurida laskma,kui esineb selline tuim valu paremal pool üleval seljas,just hommikuti se tuim valu enam eriti magada ei lase.Teise külje peal veel saab edasi magada.Voodi madrats on hea.
Selline valu on peaaegu aasta olnud,vahelduva eduga.Vahel on selg nagu parem.Ka olen võtnud mazaazi.Elmine aasta dets.lasin neere kontrollida,öeldi küll,et korras aga äkki peaksin kordus uuringuid nõudma.Põen ka rauavaegus aneemiat.Veel on mul pikka aega esinenud väike palavik.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu on abaluu taga, on põhjuseks ilmselt kaeladiski väljasopistus. Kui valu on allpool küljes võib põhjuseks olla roietevahelise närvi ärritus. Kui neeru analüüsid olid korras tuleks külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos