epilepsia ravimid ja unetus 01.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Palun öelge, kas epilepsia ravi alguses võib tekkida unetus ja kui ruttu on lootust et see kõrvaltoime möödub, või peab vahetama hoopis ravimi välja?Seni 2 nädalat tarvitanud topamax 25mg

ette tänades Kairi

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Unetus võib olla seoses ravimiga ja tavaliselt möödub 2-4 nädalaga. Informeerige sellest ka ravimit määranud arsti.

Dr. Ain Pajos