Autojuhilubade taotlemiseks tõend. 11.09.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen teie juures käinud uuringutel. Oli juttu juhilubade saamisest. Te nagu ütlesite, et kui ei ole hoogusid 2 aasta jooksul olnud, siis on võimalik teilt tõend saada ning autojuhilube taotleda. Küsimus on, kas oleks võimalik minul seda tõendit saada?

Pidevalt kasutanud ravimeid: depakine chrono 500 deelbaar. 1,5 tabletti päevas. Viimane epilepsiahoog oli 24.03.2009. See oli ka tänu sellele, et teine arst võttis liiga vara ravimid maha, kuna ta leidis, et ravimeid enam vaja pole. Üleüldse on olnud alates 2004. aastast kuni tänaseni kolm epilepsia hoogu. Tabletiravi ajal pole hoogusid olnud. Esimene epilepsiahoog oli 2004, siis ravimeid peale ei pandud. Teine hoog oli 2005, siis pandi ravimid peale ja 2008 võeti ravimid maha. Kolmas hoog oli 2009, kui olid ravimid maha võetud. Nüüd on sellest möödas 4,5 aastat. Üleväsimus pole epilepsiahooge esile toonud. Töötan mehaanikuna, keevitamine ja muud keelatud tööd pole hoogusid esile toonud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõendi väljastab arst, kelle juures olete pidevalt käinud ravimite saamiseks ja kes peab arvestust hoogude kohta.

Dr. Ain Pajos