Häiriv sumin peas. 13.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere Dr. Ain Pajos,

Olen mures selle pärast, et viimasel ajal on mul peas mingi häiriv sumin või vilin, võib-olla isegi kõrvades, ei saagi aru. Eriti just häirib siis, kui on vaikus, tahaks puhata, aga hakkab täiesti häirima. Kui magama lähen, siis tekkib selline südamerütmis pulseerimine peas. Kõik see häirib ja tekitab muret. Kas tegu võib olla millegi tõsisega? Käisin teie juures vastuvõtul migreeniga, sain abi. Viimati olin mingi 8 kuud tagasi. Kas on vaja uuesti perearsti saatekirja, et tulla teie juurde? Lihtsalt perearsti juurde sain alles kirja septembri lõppu, aga kõik see täiesti häirib ja ei tea ju, kas ikka kannatab ootamist?

Vastust ootama jäädes ja ette tänades,

Marika

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Soovitan külastada algul perearsti (vererõhk). kui on ka kuulmine langenud , tuleks teha uuringud kõrvaarsti juures. Kui abi ei saa,helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos