pea teeb muret... 11.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mure selline,et veebruari algul hakkas mul pea ringi käima.Käisin siis kõrvaarsti juures-oli korras kõik ja vereproov-hemoglobiin ja põletiku näidud olid korras,miskit oli veel agaei tule enam meelde.Sinna see asi jäigi.Aga miski pole kadunud.Pearinglust vahepeal ei olnud üldse siis hakkas kukla piirkond pigistama ja on siiamaani,peavalusid pole nagu eriti olnud.Käed,jalad surevad kergemini ära kui tavaliselt ja pead taha kallutades on valus ja valu lööb kuni abaluudeni välja.ja kael krudiseb/ragiseb kui teen pea ringe(kuid mitte koguaeg).Siis samas on tunne nagu kõrvad on ka veel lukus v mingi kohin ühes v teises kõrvas ja silmade ümbrus nüüd ka veel imelik(selline tunne nagu oleks palju rähka silmas ,mis segab silmade pilgutamist).Olen 24 a. ja 2 lapse ema,Paidest.Tekivad juba hirmsad mõtted,et tegu on tõsise haigusega... Aitähh

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kaebusi on palju ja viitavad erinevatele probleemidele. Tulge konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591