Muna kujuline paistetus vasakul lõua all ja vahest lühikesed teravad valud vasakul oimu koha peal. 11.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Vasakul lõua all on vist lümfisõlm suurenenud(nagu paistetus oleks).ka kohati päevas on vasakul oimu koha juures teravad aga lühikesed valud. vasakul siis kaks alumist hammast on augulised millel plommid hetkel peal. Ma isegi ei mäleta kunasest see tekkis aga valud igapäev ei ole.kummardusest püsti tulles on kergelt tunda nagu pea paisuks. Olen igapäeva suitsetaja kuskil pakk sigarette päevas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui teeb muret, tuleb minna perearstile näitama.

Dr. Ain Pajos
neurodiagnostika