Mure peaga 28.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Olen 24 a. 2 lapse ema.Rohkem kui kuu aega tagasi hakkas mul pea ringi käima ja kestis kokku 2 nädalat.Selle aja jooksul käisin perearsti juures,tegime vereproovid -olid korras.Käisin kõrvaarsti juures kuna olid kõrvad ka veits lukus...tegi puhtaks vaigust,kõrvadel hakkas parem kuid pearinglus oli endiselt alles.Suhtlesin veel tel.teel perearstiga,et milles võiks küll asi olla.Tema ütles,et mul on vedelik sisekõrvas mis põhjustab seda pearinglust...ja sinna see asi jäigi.Nüüd ei käi enam pea ringi aga kuklast pitsitab/pigistab ja ka vahel pea valutab.Võtsin täna paracetamoli-aitas.Kõige rohkem teeb muret see ppigistus kuklas. Ja pead taha kallutates on kael valus veits.Täna veel hakkasin tundma,et kui ma kummardun ette poole või kallutan pea ette tunnen kuidas kuskilt põskede juurest kõrvadeni on valus-ei oska täpselt seletada.Muidu on kõik korras söögiisu ka on ,kaalust pole sp.alla võtnud...Lihtsalt teeb see kukal muret ja kas asi võib väga tõsine olla?Kas võib olla et ajukasvaja?Öösel saan rahulikult magada. Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt on tegemist kaela lihapingest tingitud vaevustega. Telefoni ega kirja teel siiski haigust diagnoosida ei saa ja probleemi püsimisel tuleks tulla vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos