algav OA 02.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 52 aastane naine.Mida see tähendab? Puusaliigesest ülesvõte näitas - acetabumi servad teravnenud, kaltsifikaadid, liigesepindade subkodraalne skleroos, liigesepilu ei ole kitsenenud. Olen söönud 7 päeva ibuprofrnum 400 mg 3 x päevas ja nädala aja pärast veel 10 päeva relifex 500 mg 2 x päevas, kuid valud nimme piirkonnas, vasakus puusas, reies, sääres püsivad. Lisaks on pea uimane, aegajalt valutab rohkem paremalt poolt -veresoon nagu tuksuks, esinevad ka valud ülakõhus rinnaku all. Olen üldiselt väga tundlik erinevate asjade suhtes. Näiteks kui 88 aastane ema helistab ja ütleb, et oled ikka elus, eile mitu korda helistasin ,aga Sa ei võtnud toru. Need Sinu valud on noore inimese valud jne.4 aastat olen söönud vererõhu rohtu Lacipil ,aga nüüd ei söö juba 3 kuud. Vererõhk kõigub, kuid üle 140/90 pole olnud. Momendil näiteks 138/86 p.71. Vahel on pea uimane ja halb olla. Mõtlesin,et vererõhk kõrge, aga mõõtes selgus,et 128/72. Seepärast ei söögi enam vererõhu rohtu, kuigi räägitakse, et kui sööma hakkad siis peadki neid sööma jäämagi. Kas on ikka nii? Mida Teie arvate nõelravist minu probleemidega jms. Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel neid probleeme ei lahenda. Tuleb minna arsti vastuvõtule. Alustage perearstist.

Dr. Ain Pajos