Näonärvi halvatus 14.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, käisin just arsti juures ja mul diagnoositi näonärvi halvatus. Arst palus tagasi tulla kolme nädala pärast selleks ajaks ravi määramata. Samas lugesin www.inimene.ee koduleheküljelt, et ravi tuleb alustada 24-84 tundi peale haiguse tekkimist. Siit tekibki küsimus, kas tõesti võib nii kaua oodata? mitte midagi tegemata ja kas haigus võib ka sellest tulenevalt süveneda? Infoks veel nii palju, et nõela torget tundsin ...

Teie vastukaja ootama jäädes ja ette tänades!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Näonärvi halvatus paraneb tavaliselt iseenesest . küll aga soovitatakse võimalikust vara alustada näomassaazi ja liigutusharjutusi.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591