sabakont 14.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
umbes paar kuud tagasi hakkas sabakont tunda andma, erilist valu ei olnud, aga kaua ühes asendis istudes hakkas tunda andma. Nüüd on juba valu nii ebamugavaks muutunud, et pooletunnise töölt-koju, kodunt-tööle autosõidu kannatan vaevu välja, pidevalt nihelen istmel, et paremat asendit leida ja kondile eriti ei suruks. Tööl tõusen tihti (istuv töö) püsti ja lihtsalt püüan võimalikult palju püsti seistes ära teha (püsti olles sabakonti ei tunnegi). Kas asi on tõsine ja peaksin arsti poole pöörduma (kelle?) või lootma, et see iseenesest möödub? Kardan, et kui valu tugevamaks läheb ei saa ma autoga enam sõita, sest istumine on jube piin ja tähelepanu teelt kaob mõttele kuidas leida parem asend. Enda teada mingeid traumasid olnud ei ole, millest see siis?

Lugupidamisega,
Karin

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui vaevused ei möödu tuleks külastada arsti. Rääkige algul oma günekoloogiga.

Dr. Ain Pajos