pöidla tuimus 27.12.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mu probleem on selline, et ma lõikasin umbes 1,5 kuud tagasi endale noaga pöidla arterisse.Nüüdseks on kõik haavad paranenud aga millegipärast on pöidla ülemise lüli üx pool täitsa tuim(st ei tunne peaaegu midagi). Kas on lootust et tunnetus kunagi sinna tagasi tuleb ja kas ma pean selleks ka ise midagi tegema või lihtsalt ootama?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt vigastasite nahanärvi. Tundlikkuse taastumine võtab kuid ja ei pruugi olla täielik. Ravimid siin ei aita.

Dr. Ain Pajos