Valu õla piirkonnas 15.06.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 22 a. mees. Valu teeb vasak õlg vahel ka vasak rindkere pool. Õlast on tehtud pilte ja luudega peaks kõik korras olema. On määritud salvidega- aitavad mingi ajani. Teadlikku traumat ei tea olevat saanud. Vahel kui valu lööb rindkeresse on tunne et ka süda valutab on selline nagu üli erutatud olek süda lööb kiiremini samas on pulss normis. Arstide väitel pole see aga südamega seotud. See on kestnud hooti nüüd 4 aastat. Kui valu ei ole siis saab selle ültse ära unustada ,et midaghi viga oleks.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks tulla vastuvõtule siis, kui valu parajasti on ägenenud.

Dr. Ain Pajos