õla-ja peavalud 03.10.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 39. aastane naine. Viimasel paaril aastal on muutunud sagedaseks õlavalud ja sellest tingitud ka peavalu. Vähemagi külmetuse puhul valutab koheselt ka õlg. Olen teinud kuuri Milgamma B süste, mis aitasid hästi. Kuid 8 kuu järel kõik kordus. Minu küsimused Teile on:
1. Kas see on märk krooniliselst närvipõletikust?
2. Kas võib olla kasu nõelravist ja millises raviasutuses soovitate seda teha, paluksin ka kontaktandmeid?
3. Või on veel mingi variant raviks, mida soovitate?

Lugupidamisega

Katrin

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Arvan et tegu on hoopis selles eas tavalise liigesekapsli või õlakõõluste venituse ja põletikuseisundiga. Abi võib saada ravivõimlemisest ja massaazist.
Dr Ain Pajos