migreen??? 08.05.02 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mure selline, et 8-aastane tütar (diabeetik), käib esimeses klassis...väga tihti kurdab peavalu (ka siis kui veresuhkur on normis)...prillid on välja kirjutatud...nüüd on juba teist päeva järjest vasakus peapooles valu nii et pole kooligi saanud minna...millist ravimit võiks sellise valu leevenduseks talle anda (vahel on peavaluga ka oksendamine kaasnenud). Vilma

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Migreenipeavalud võivad alata ka juba 8 aastaselt. Tuleks siiski käia spetsialisti vastuvõtul ja kui vaja teha ka uuringuid. Lastel tihti aitab paratsetamool (pool 500 mg. tabletti) peavalu leevendada.

Dr. Ain Pajos