Lühiajaline äkiline peavaluhoog 27.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mure selline. Terve elu olen kannatanud migreenide all, kuid paar kuud tagasi hakkasid äkilised kuni 40 minutilised väga tugevad peavaluhood mida kunagi olnud ning peale seda 3 päeva vasak pool peast tuikab. Soomes arstid asjale midagi ei tee saadeti ainult füsiteraapiasse ja kirjutati tavaline valuvaigisti välja. Olen läbinud ka 2 südameopetariooni rütmihäirete tõttu. Peavalude ees hirm on suur millest sellised äkkvalud voivad olla tingitud

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Paratsetamool ei ole migreeniravim. Erakorraise peavaluhoo korral tuleks pöörduda EMOsse, kuna võimalikud on ka väga tõsised põhjused. Migreenihoogude vältimiseks on väga tõhusaid ravimeid milliseid määrab peale läbivaatust neuroloog.
Dr. Ain Pajos
Tel. 6748591
Neurodiagnostika