Tunne, nagu pea hakkaks ise liikuma 11.06.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Selline asi, et juba peaaegu aasta otsa on selline asi, et tunne, nagu pea ise hakkaks liikuma ja selline uimane olek on ka, nagu variseks pea, aga see ei ole iga päev, vahepeal tuleb see. Analüüsid on kõik korras. Pea nagu läheks hästi raskeks. Algul oli valu lõualuul, nüüd on see pea liikumine tulnud, ei saa inimestega juttu rääkida. Ebamugav kogu aeg, nagu pea ise hakkaks liikuma. Häirib juba väga. Ootan vastust.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sellised tunded kaasuvad tihti kroonilisele ärevusele ja depressioonile. Kui elu on häiritud, tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos