Pearinglus 07.02.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 39 a (kohe 40 saamas) naisterahvas. Aegajalt tekib selline tunne et kohe minestan. Pea läheb uimaseks ja pilt hakkaks nagu kaduma. Selline veider jutt käib läbi. Aga see on nagu hetkeks. Järgmine hetk on jälle kõik selge ainult, pea hakkab tuikama. Varem on sellist asja juhtunud harvem mitme kuu jooksul korra ja enamjaolt istudes. Nüüd on see tihenenud ja on lausa juhtunud kõndimise pealt. Kas see on mingi verevarustuse häire või midagi tõsisemat? Kuklaga on probleeme küll. Magades külge keerates käib iga kord kaelast raks läbi. Ka käed surevad magades ja sureb see käsi mis on keha peal. Ja seda juba mitu aastat. Kas massaazi võib proovida, enne kui pole veel konkreetseid uuringuid tehtud?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ravist saab rääkida alles peale põhjuste selgitamist., Kui perearst südame töös, vererõhus ja analüüsides probleemi ei näe, tuleks tulla neuroloogi vastuvõtule ja uuringutele.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos