Nahk tuim 25.05.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Minu abikaasal (38-aastane mees), tekkis umbes 6 kuud tagasi vasaku põlve juurde rusikasuurune tuim koht. Nahalt katsudes ei tunne, kui kõvemini vajutada, on tunda. Valu ei ole, mingit lihase nõrkust samuti pole ja see koht silmaga vaadates on täiesti tavaline. See tuim koht suureneb ja levib ülespoole, on juba reiele jõudnud. Mingeid muid kaebusi peale naha tuimuse endiselt ei ole. Mis see võiks olla ja kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla reie nahanärvi kompressiooniga kubemekanalis (song,suur kõht?). Võiks alustada perearstist.

Dr. Ain Pajos