plõksumine kuklas 17.01.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 23 aastane naisterahvas. Paar kuud tagasi avastasin, et õues käies ja nüüd vahepeal ka füüsilise koormuse käigus tekib ajus kukla piirkonnas plõksumine. Valu iseenesest ei ole, pigem lihtsalt ebameeldiv heli ja tunne nagu väike vaakum annaks järele. Töökaaslase väitel võib see olla tingitud hapniku ja lämmastiku valest tasakaalust.

Küsiks aga spetsialist käest, et mis see võib olla ja mis selle vastu aitaks?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Plõksumine ei tule kindlasti ajust. Tegemist võib olla kõrva või kaelalülide probleemiga.

Dr. Ain Pajos