Kuklas pressib 22.12.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kuklas pressib juba 4 päeva järjest. Valu lööks nagu kõrva ka. Käin psühholoogi juures ärevushäirete pärast, kas siis see ärevus võib ka pinge seisundit teha? Peale selle oleks nagu silmanägemine ka kehvem, käisin silmakontrollis, oli korras. Ja tihti ajab iiveldama, pea on uimane. Vahel lööks jalgadesse ka nagu mingi nõrkus. On see kõik lihtsalt pingest? Või peab ikka asja kohe uurima lähemalt?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Lihastoonuse tõus eriti kaelas ja kuklas võib olle seosese kroonilise ärevusega. Massaaziga seda välja ei ravi. Ravi saab määrata peale läbivaatust.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos