pea, kõrva, alalõualuu, kukla ja kaela valu 06.02.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen 22 a. vanune noormees.
Umbes 3 nädalat tagasi sain külma, oli köha ja väga tugev nohu, väike palavik oli kah. Olin haiguslehel umbes 3 päeva, palavik läks üle ja läksin tagasi tööle. Köha ja nohu olid veel päris tugevad aga möödusid kuskil nädala jooksul.
Peale seda kui nohust lahti sain hakkasin tundma väikest valu vasakus kõrvas, põses, ülemistes hammastes ja meele kohas. Nüüd on juba paar nädalat mööda läinud ja valu on väljakannatamatu. Valuvaigistesi pane peoga ikka ei aita. Valu käib hoo kaupa, algab kusagilt kõrva ja põse vahelt ja läheb laiali hammastesse, lõuga ja selle alla ning väga tugeva valuhoo puhul lööb ka kuklasse.

Käisin perearst juures, et äkki on põskkoopa põletik aga ei midagist, kõrv kah nagu terve, mingit põletikku pole?
Arst sõimas veel simulandiks.....et nagu midagi pole viga...paistes kah kuskilt pole.
Suure hädaga suunas arst mind küll neuroloogi juurde aga järjekorrad on nädalaid...samas haiguslehte ei saa ja valu on lihtsalt jube? Et nagu millega tegu???

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalusi on mitu ja ravi erinev. Konkreetse vastuse saab anda peale läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591