Auto sõitis tagant sisse 11.12.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, eile sōitis minu autole teine auto tagant sisse, mille tulemusel lõin kukla vastu peatuge ära. Alguses oli pea valus, kuid polnud teaduse kadumist. Paar tundi oli kõik korras kuid õhtul tekkis kaela valu ning parempoolne kõrv, lõualuu ning käsi tuikavad, käsi vähem. Hommikul oli seis parem kuid täna õhtul avastasin pehmema muhu kõrva tagant, kõrv oleks seest justkui tuline ja lõuauu ning hambad tuimas valus (paremalt poolt, vasak pool okei). Kas teate millega võib tegemist olla?
Aitäh

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna EMOsse, või paluda perearstil saata tegema rö. võtteid kaelalülidest.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika