valu puusaliigeses 18.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Olen 45aastane naine,valud vasakul pool puusaliigeses,mis ulatub kuni sääreluuni.mis on kestnud juba 6aastat.Mingid salvid ega tabletid pole eriti midagi aidanud,millega ikka vôiks olla tegu ja kas sellise valusûndroomi haiguse puhul on mingi ravi olemas?Kord oli isegi nii hullusti,et ei saanud 3päeva jooksul hästi ûles tôusta ega liikuda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Põhjuseks võivad olla muutused puusaliigeses, selgroos või jala närvikahjustus.
Ravi on erinev. Tuleks pöörduda eriarstide vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos