Valu aeglasel kõnnil 07.06.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mind vaevab valu puusas. Valu tekib pärast mõningat kõndimist. Olen märganud, et see tuikav ja terav valu tekib just aeglasel kõnnil ja kiirema kõnni puhul see iga kord ei teki. Valu leevendub tavaliselt kummardamisel ettepoole, aga seismisel muutub see valu tihti väljakannatamatuks. Aga üldiselt vaevavad mind ka alasseljavalud, mida pideva võimlemise ja venitamisega leevendada saan. Olen nooruses väga aktiivselt tegelenud kergejõustikuga ja 15 aastaselt hakkasid seljanärvipõletikud kimbutama. Kas probleem võib siiski olla tingitud seljast?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Probleem võib olla tingitud muutustest puusaliigeses aga ka nimmelülidevahelistes diskides. Kui ortopeed ja puusapilt viga ei leia, tuleb pöörduda neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika