närvivalu rinna all 15.06.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, günekoloog diagnoosis mul "neuralgia intervertebralis dex." ja suunas neuroloogi vastuvõtule. Sain aja alles augustiks! Kas on mingeid n. ö. pehmeid ravivõtteid (soendus, käsimüügi ravimid jne.), mida võiks proovida? Äkki saab valust lahti arsti abita.
Ilusat suve!
Elo, 41.a.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu möödubki tavaliselt ise kui on õige diagnoos. Abiks tuleb seljamassaaz, pipraplaaster selgroo kõrvale valusasse kohta, paratsetamool.

Dr. Ain Pajos