Valu paremas rinnas 05.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 20-aastane noormees. Mul on juba umbes nädal aega andnud parema rinna juures tunda valu eriti siis, kui teen rinna kohaga venitusharjutust (võimlemisliigutust). Valu on suhteliselt pistev - alguses arvasin, et füüsilisest koormusest tingitud lihasvalu, aga viimasel paaril päeval on see erinenud tavalisest lihasvalust just oma pistelisuse ja "torkimise" poolest, kogu aeg annab valu ennast natukene tunda, täna isegi lihtsalt kohapeal istudes. Umbes aasta tagasi oli sama olukord. Perearsti juures käies arvati põhjuseks olevat närvivalu, ja kirjutati tablette (nime kahjuks ei mäleta enam). Nende tarbimisest siiski erilist kasu ei olnud. Enne valu tugevnemist tõstsin riiulile suhteliselt raskeid asju veidi ebatavapärases asendis. Kas see võis mõjutada olukorda?

Sooviksingi teada, millest sellist tüüpi valu võib olla põhjustatud. Eelpool mainitud valu nimelt segab mingil määral argirutiinidele keskendumist.

Suurimad tänud!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Närvivalu on võimalik, kuid siis on valu ka selgroo piirkonnas abaluude vahel. Täpseima vastuse anna neuroloogi läbivaatus

Dr. Ain Pajos