"tuimuse tunne" 19.04.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Olen 23 aastane neiu, kes hakkas aasta tagai Ciprelexi võtma, sest pingeid kogunes(lapse sünd, ülikooli lõpp ja lahutus) ja teekis nagu ühe näopoole suremise tunne, aga katsudes oli nägu ikka tunda. Sain rohu peale ja aitas (5mg päevas). Siis pidasin rohul 2nädalat vahet, aga vaegused tulid tagasi ja nüüd võtan 3 nädalat uuesti sama rohtu ja kogus sama, kuid "tuimus" ei taha ära minna, kuigi vahepeal tundub, et oleks nagu parem (olen uues ülikoolis ja töötan ka) Kas on see pingetest?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas rohu määrasite endale ise? Kui arst, siis tuleb küsimus esitada talle.
Dr. Ain Pajos