epilepsia? 10.11.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere. läksin 2 nädalat tagasi neuroloogi vastuvõtule järgmiste probleemidega- minestamise tunne, tasakaaluhäired, iiveldus, külmavärinad viimase 3,5 kuu jooksul. suunas EEG uuringule, mille tulemusel diagnoositi epilepsia. arst kirjutas välja rohu DEPAKINE, aga samas suunas mind täiendavale uuringule CT-uuring peaajust. kas on võimalik, et diagnoosi panek oli liiga ennatlik või sootuks vale? rohud ostsin välja aga pole veel tarvitanud. varasemas elus pole sedasorti probleeme esinenud. kas võib olla tegemist stressi, depressiooni või üleväsimusega. olen 27 naine. ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

EEGs võib esineda epilepsiale iseloomulikke muutusi ka perekonniti, ravi vajavad inimesed kellel esinevad epilepsiahood millede iseloomulik tunnus on teadvuse kadu ja mälulünk.
Võite pöörduda asja täpsustamiseks meie epilepsiakeskusesse (Magdaleena Polikliinik kab 136)
tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

Epilepsia ja massaazh

Tere,
kuidas mõjub epilepsiat põdevale inimesele massaazh?
Ette tänades.

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Massaz ei ole vastunäidustatud.

Dr. Ain Pajos

Loe edasi

Epilepsia ja peavalud

Tere, poeg põeb epilepsiat aastaid. Hooge ei ole kui rohte on võtnud. Kuid tal tihti tugevad peavalusi ja imelikku tunnet peas. On arstile rääkinud, aga pole mingit tagasisidet saanud.
millest need ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Hootised peavalud (migreen) esineb sageli epilepsiat põdevatel inimestel, kuigi tegemist on eri haigustega. Epilepsiauuringuid saab teha neurodiagnostika kabinetis paldiski mnt 68 A, tel. 6 748 591
Loe edasiVaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: