epilepsia? 10.11.03 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere. läksin 2 nädalat tagasi neuroloogi vastuvõtule järgmiste probleemidega- minestamise tunne, tasakaaluhäired, iiveldus, külmavärinad viimase 3,5 kuu jooksul. suunas EEG uuringule, mille tulemusel diagnoositi epilepsia. arst kirjutas välja rohu DEPAKINE, aga samas suunas mind täiendavale uuringule CT-uuring peaajust. kas on võimalik, et diagnoosi panek oli liiga ennatlik või sootuks vale? rohud ostsin välja aga pole veel tarvitanud. varasemas elus pole sedasorti probleeme esinenud. kas võib olla tegemist stressi, depressiooni või üleväsimusega. olen 27 naine. ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

EEGs võib esineda epilepsiale iseloomulikke muutusi ka perekonniti, ravi vajavad inimesed kellel esinevad epilepsiahood millede iseloomulik tunnus on teadvuse kadu ja mälulünk.
Võite pöörduda asja täpsustamiseks meie epilepsiakeskusesse (Magdaleena Polikliinik kab 136)
tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos