Küsimus on selline mul oli kolm päeva päevad 15.03.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Küsimus on selline kas on normaalne nähtus kui oli kolm päeva päevad. Jah mõni aeg läks mööda.ja nüüdseks hakkasid sellised asjad toimuma iiveldus igal hommikul. Jah wc käin öösel väga tihti ja alt kõht valutab. Söömine käib väga tihti

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, mulle jääb arusaamatuks kas päevad on tavapäraselt pikemalt kui 3 päeva. Kui nii see on ja ka verehulk viimati vähesem, siis pigem mõelda raseduse võimalusele. Tehke sel juhul rasedustest ja pöörduge günekoloogile. Ei välistaks ka viirust. DRkadastik