Päevad möödas aga vaevused ei kao 26.04.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere, mure seisneb selles et viimased päevad mul hilinesid ja kui lõpuks algasid siis mitte suure ujutusega vaid vaikselt nirisedes midagi iga päev. Kõige hullem on see, et alates oodatud päevade hilinemisega tuli hull depressioon peale ja söögiisu on täiesti kadunud. Praeguseks on päevad möödas aga depressioon pole kuhugi kadunud, süüa endiselt ei taha ja rinnad on endiselt suuremad kui tavaliselt ja veidi valulikud. Pole kunagi nii varem olnud. Muretsen millega tegu ja kas elurõõm taastub ja millal. Täielik jõuetus normaalselt funktsioneerida.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Hormoonide kõikumine mõjutab naise meeleolu vähem või rohkem igas elu perioodis, aga eriti vanuses 40+. Ka tsüklihäireid võib esineda igas eas naistel. Antud juhul menstruatsiooni hilinemine võis võimendada sümptoome. Et ennast palju paremini tunda, siis soovitan kasutada toidulisanditest mungapipart ja kuningakepiõli. Kompleks erinevatest taimsetest komponentidest, mis aitavad hormonaalset tasakaalu hoida, on "Vag forte". Muidugi on väga tähtis täisväärtuslik uni ja igasugune füüsiline tegevus!
Parimat soovides,
Katrin Seidelberg