Valu paremal pool 16.04.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olen nüüd ootamas et saaksin oma günekoloogile kuid mure on järgmine. Paremal pool ala kõhus selline punnitav tunne v ebamugavus. Nüüd eile mudides sormede vahele jäi nagu mingi imelik ollus mis seal sees tundub olema. Kahjuks päevadest ei saa aru kuna mul on spiraal. Ja rase ka pole. Aga paremal pool on ebamugavus suundud ka üles poole . Mis võiks selle põhjus olla ?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere Väga raske öelda teid vaatamata, seega minge palun günekoloogile. Samas ei välistas soole gaasidest tingitud olukorda.- Selles osas jälgige ennast, kas on seotud kuidagi söögiga ja kas teil palju kõhugaase. DRKadastik