Rasestumisvastased meetodid 02.03.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Kuhu soovitaksite pöörduda, et saada endale võimalikult kiiresti ja lihtsalt beebipillid kirjutada? Olen kuulnud, et tänapäeval võib saada koguni internetist retsepti.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Saate ühendust võtta noortekeskuse ämmaemanda või perearstiga. Oluline oleks lisada pikkus, kehakaal, suitsetamisharjumus, vajadusel tarvitatavad ravimid. Kui esineb kaebusi seoses näonahaga, valulike ja/või vererohkete menstruatsioonidega. Pillidega saab teatud kaebusi leevendada ja sellega seoses valida erinevate preparaatide vahel.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Naistehaigused

Rasestumisvastased tabletid

Tere

Olen üle 20 aasta kasutanud Logest tablette, nüüd on need turult kadunud😒
Mida soovitaksite asenduseks kasutada? Logest sobis mulle ideaalselt, ei tekkinud kaalutõusu ja libiidolangust ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere!

Pillide Logest toimeained on etünüülöstradiool (20 mcg) ja gestodeen (75 mcg). Täpselt sama koostisega teiste firmade pillide valik on meil olemas: Lindynette-20 ja Gesytil 75/20.

Loe edasi

Pillide lõpetamine

Olen sünnitanud kaks last. Pärast viimase lapse sündi, 7a tagasi hakkasin kasutama Yasminelle pille. Ka enne seda olen tarvitanud ras.vastaseid tablette ja ka plaastreid.
Kuna vahekordasid peaaegu, ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
Andmetest selgub, et olete 36-aastane.
Loen kirjast, et: "Olen sünnitanud kaks last." Kuna olete üle 35-aastane, siis peaksite tegema otsuse, kas soovite veel kunagi sünnitada. ...

Loe edasi

Tupesisesed rasestumisvastased tabletid

Kas tupesiseseid rasestumisvastaseid tablette võib kasutada pidevalt? Hormonaalsed rasestumisvastased tabletid teevad tuimaks ning ei ole huvi ka seksi vastu.
Või on olemas veel mõni vahend? Sünnitanud ...

Galina Litter

Vastas dr Galina Litter

Lugupeetud Küsija!
1. Pidevalt, kuid mitte iga päev.
2. Võimalusi on palju. Pöörduge naistearstile.

Loe edasi

rasestumisvastased tabletid.

Tere!Kasutan juba peaaegu 6kuud rasestumisvastased tablette Jeanine,kui ma alustan kohe uue lehega kas siis jääb menses ära?

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere! Kui soovid menstruatsiooni edasi lükata, tuleb ilma pausita võtta pille edasi. Kui lõpetad teise lehega, tuleb 2-3 päeva pärast viimast tabletti vereeritus.
dr. Seemen

Loe edasi

rasestumisvastased vahendid

Tervist!
Olen 32 aastane abielus 1 poja ema. Õnnelikus abielus, vahekord nagu 12 aastat abielus olnud inimestel ikka- tõusude ja mõõnadega, kuid mõlemaid pooli rahuldav. Pole elus kasutanud ühtegi ...

Katrin Seidelberg

Vastas dr Katrin Seidelberg

Tere!
Noortele rasestumisvastaste vahendite tutvustamisel räägitakse kindlasti kõikidest võimalikest meetoditest. Noored, kes alustavad suguelu ja kellel on erinevaid partnereid, peaksid kasutama ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi