Rinnad valutavad ja on nagu paistes 31.01.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Rinnad suurenenud ja väga valusad

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, Rindade valulikkus võib olla seotud üleminekuperioodiga. Kui te pole 2 jooksul rinna uuringul(mammograafias käinud),siis kindlasti soovitaks. Günekoloogi vastuvõtule soovitaks samuti minna. Esialgu ostke apteegist käsimüügist Prefemini, mis leevendab rindade valulikkust. DRKadastik