Veritsus peale peetumist 27.01.22 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
15.12.21 oli peetumise järgne kirurgiline puhastus.
29.12.21 käisin järelkontrollis, avastati emakapõletik, sain nädalaega AB ravi. Veritsus kestis kuni 19.01 kuni hakkasid päevad. Kestsid 4 päeva, jätkus vähene määrimine. 27.01 jälle menstruatsiooni valu ja uuesti samasugune veritsus nagu päevade ajal. Mida nüüd edasi teha? Uue arsti aja sain alles märtsiks.
Raua tase oli ka 90 ümber, tarbin rauda juurde aga igapäevased pearinglused on ikka kohal.
Mainin ära ka selle, et see oli 6 kuu jooksul teine peetumine.

Parimat.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Peale raseduse peetumist ja kirurgilist puhastust pole selline pikk ja ebaregulaarne veritsus normaalne. Vajate kindlasti uuesti kontrolli, et põhjus välja selgitada ja vastavalt sellele ravi määrata.