Kuuma tunne alakõhus 10.11.20 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere
Mure selles, et kuuaega tagasi tundsin paremal pool alakõhus kuuma tunnet, mis kadus paari päevaga. Kuid nüüd on jälle tagasi tulnud. Mis võib tekitada alakõhus kuuma tunnet? Kas on seotud kuidagi sellega, et menstruatsioon on hakkamas? Valusid ei kaasene kuuma tundega.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Raske ôelda, see kaebus ei ole tûûpiline mingile gûnekoloogilisele probleemile. Soovitan minna gunekoloogile, kes vaataks teid làbi. Kui koik korras , siis pöörduge peresrstile. Dr Kadastik