Päevade algamine peale sünnitust 18.04.20 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Kas on normaalne, et esimesed päevad (määrimine) kestavad üle 3 nädala? Laps 1,5 aastane, imetan veel. Kasutan Desirett minipille.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, kindlasti on normaalne, kuna te imetate ja kasutate minipille, nendega võib määrimist esineda ka peale imetamise lõpetamist. Seega edaspidi on soovitav kasutada kombineeritud pille, kui te enam last ei toida rinnaga.

DRKadastik