Viimane menses 36 päeva tagasi 18.03.20 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere olen 28aastane. Sünnitusi olnud kaks. 7a ja 4a tagasi.
Varem aborte ega peetumisi olnud pole.
Mure selline, et muidu on olnud tsüklid 21-24 päeva tagant. Viimati oli 12.02 menses. Nüüdseks 36 päeva möödas ja teinud ka mitmeid rasedusteste ja kõik negatiivsed. Olen olnud aktiivselt vahekorras ega ei kasuta kaitsevahendeid kuna on soov last saada. Mis võib olla? Kas siiski võin olla rase või on midagi muud?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Kuna rasedustestid on negatiivsed, siis on tegemist suure tõenäosusega tsüklihäirega. Kui nädala pärast menstruatsioon pole alanud, siis korrake rasedustesti.