Kombineeritud pillidelt üleminek Nuvaringile 05.02.20 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Küsimus järgmine: olen ca aasta aega kasutanud Lindynette 20, kuid otsustasin, et ei soovi neid enam võtta ja et proovin Nuvaringi. Unustasin aga naistearstilt vastuvõtul küsida sellise olulise asja kuna ma Nuvaringiga alustada võin? Võtsin 7-päevase pausi järgselt plistriribalt esimese pilli 24.jaanuar, kuid siis otsustasingi lõpetada ja edasi ei võtnud. Menstruatsiooni ei ole seni veel alanud. Kas võin kohe Nuvaringiga alustada või ootan menstruatsiooni ära ja seejärel?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Oodake menstruatsioon ära ja siis paigaldage NuvaRing.
Edu soovides,Maie Väli