streptokokk 07.06.16 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Avastati arsti ütlusel lihasööja bakter emakakaela külvi proovi uuringul (streptococcus harmdyticus).Olen sellest nii šokeeritud.Kas sellest bakterist on üldse võimalik vabaneda?Kas paks lisaks tegema mingit organismi puhastavat kuuri?Kas see võib vähiks areneda?On vajalik operatsioon?Nii palju küsimusi kummitab peas.Palun vastake oma kogemuste põhjal paranemisvöimalustest.
TÄNAN.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 55-aastane

Teie vanuses bakteriaalste külvide võtmine on üsna nõukaaegne uuringumeetod. Ei saa aru, miks niisugune (asjatu)uuring on teostatud?
Teie vanuses on kõige tähtsam onkoloogiline valvsus:
Onkoloogiline valvsus:
Prof kontrollid paaris- või paaritutel aastatel vastavalt sünniaastale:
1) mammograafia,
2) perearst,
3) gün PAP,
4) gün UHD

Viimane tasuta PAP sõeluuring on 55-aastaselt.
Sõelmammograafiad kuni 60, kui sünniaasta on paaritu, siis paaritutel aastatel ja vastupidi.
Tulge vastuvõtule, saatke oma isikukood minu töömeilile glitter@naistearst.ee, saan broneerida juba E 13.06 aja. Suure tõenäosusega vajate tupekuivuse ja ealiste muutuste ravi ja nõustamist.

Galina Litter naistearst.ee
Pirita Naistearstid