vagisan piimhape tuppeküünlad 01.01.15 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere mul selline küsimus.Kasutasin vagisan piimhape tuppeküünlaid 5 päeva .Kas see on normaalne et ta teeb tuppe seest kuivaks ja mingid valged tükid on ka tuppe sees

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, reeglina antud preparaat parandab just tupe mikrofloorat. , mitte ei põhjusta tupekuivust. Valged tükid olid suure tõenäosusega ehk preparaadi jäägid. Võimalik, et antud preparaat teile ka lihtsalt ei sobinud, võite proovida ka teisi, nende valik suur.
DrKadastik