punn suurel häbememokal 26.05.14 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Avastasin täna hommikul imeliku punni suurelt häbememokalt. Punn on veidi tundlik ja valulik. Millega võiks olla tegu ja kas peaksin pöörduma günekoloogi poole?

Viimane naiste arsti külastus oli 12. veebruar 2013 (siis olid kõik testid korras ka PAP test). Võtan regulaarselt antibeebipille - Novynette. on olnud elus kaks erinevat partnerit, viimane neist üle nelja aasta.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Andmetest selgub, et olete 25-aastane.
Väikese foto järgi tundub olevat lihtsalt karvanääpsu põletik, aga ei saa välistada genitaalherpest.
Saatke minu töömeilile glitter@naistearst.ee oma isikukood, saaksin broneerida erakorralise aja teisipäevaks. Ka täna võib vabaneda mõni aeg, telefon 6014331.
Vajate reaalset nõustamist.
G.Litter naistearst.ee Pirita Perearstikeskusest