ANTIBIOOTIKUMID 30.12.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

LUGUPEETUD DOKTOR.Möni nädal tagasi määrti mulle yli tugev antibiootikumi kuur seoses körvadega. nagu ma arsti juures esimese systi kätte sai algas metsik sellise tumeda vere jooks . kuigi mul olid päevad paar päeva enne seda löppenud.päevad käsid normaalselt ja mingeid valusid ei esinenud.Tundsin ennast kuuri ajal väga halvasti see vöis ka olla suurest vere kaotusest kokku oli mul koos päevadega 14 päva verejooks+operatsioon ,ei tea. TÄNADES 22AASTANE.K.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere, K ! Ühekordse menstruatsioonitsükli häire korral ei ole muretsemiseks põhjust. Üldhaigused võivad esile kutsuda hüpotalamuse talitluse häire ja sedakaudu anovulatsiooni.Tegemist on füsioloogilise ilminguga,mis ei vaja ravi.