Lindynette 20 08.02.08 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kas rasedusvastaseid pille Lindynette20 võib võtta kaks lehte järjest ilma 7 päevase vaheta ja kas siis jäävad päevad ära?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Jah võib küll kui teil on eesmärgiks menstruatsioon vahele jätta, nt reisile minnes. Seda ei tohiks teha pidevalt, kuid aastas mitu korda küll. Menstruatsiooni siis sel ajal ei tule.Dr kadastik