antibeebipillide lõpetamine 03.05.07 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

selline võibolla naiivne küsimus, aga kui lõppevad nö. tabletipäevad ning esimestel päevadel ollakse vahekorras (veel pole veritsust) ning siis üldse peale tabletivaba päevasid lõpetatakse tablettide võtmine, kas mingi võimalus on rasestuda sellest nö.kaitsetust vahekorrast või on kindel et tabletivabapäevadel olen kaitstud siiski..

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere,
rasestumine pillivabal perioodil, kui eelnevalt kolme nädala jooksul on pille korralikult võetud, pole võimalik.